Vánoční turnaj 2013 Tisk Email
(1 Hlas)
Napsal uživatel Aleš Čtvrtníček
Pátek, 27 Prosinec 2013 10:58
Letos se jako každý rok na Štědrý den konal squashový Valmont Cup. Zúčastnilo se ho deset odvážných, kteří si celé dopoledne užívali na kurtech. Ve finále nakonec zvítězil Honza Hráček, který porazil 2:1 Martina Kejíka. Oblíbené kakao získal velmi těsně Eduard  Kočvara. Dostupné fotografie z minulých ročníků jsou tady http://alesc025.rajce.idnes.cz/.
Aktualizováno Pátek, 27 Prosinec 2013 11:10

Vánoční turnaj 2011 Tisk Email
(2 Hlasy)
Úterý, 13 Prosinec 2011 00:00

Ahoj přátelé a kamarádi,

Jak se dozvíte v pozvánce máme před sebou již 15 . vzájemné měření sil a ohlédnutí se za dalším rokem.Mám takový pocit  čím více stárnu,tím rychleji rok běží.Opět rád Vás všechny uvidím na kurtech i mimo ně.

Neděle, 12 Prosinec 2010 18:57

Nazdar pánové a dámy. A je to tady zase.

Spousta stresu při nákupu vánočních dárků a kapra. Takže je potřeba někde tento stres a tlak vypustit a nezavazet manželce při sledování vánočních pohádek!!!! Vánoční turnaj ve squashi je to pravé - vypustíte páru, při dobré konstelaci dovezete nějakou z cen a po štědrovečerní večeři a rozbalení dárků určitě v zápětí usnete u stromečku.

Není to krásné?

Těším se na Vás "váš obchodník se smrtí nebo magnát" Valmont

Aktualizováno Neděle, 06 Únor 2011 18:20

Vánoční turnaj 2009 Tisk Email
(0 Hlasů)
Středa, 09 Prosinec 2009 23:21

Nazdar pánové a 2 dámy. A je to tady zase.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Van_turnaj_vysledky.pdf)Výsledky turnaje[ ]21 Kb
Aktualizováno Středa, 13 Říjen 2010 09:33

Mistrovský turnaj veteránů Tisk Email
(3 Hlasy)
Neděle, 14 Prosinec 2008 11:46
Tři veterániDalší mistrovský turnaj veteránů se konal 17. ledna v Praze v centru PRO-6. Na předchozí výsledky nejlépe navázal opět Martin Honek, který ve finále kategorie nad 35 let podlehl Petrovi Veselému. Vynahradil si to v kategorii nad 40 let kde si odváží si prvenství, druhý byl Radek Janíček, který si o jedno místo oproti minulému yurnaji olepšil. V opět nejpočetněji obsazené kategorii nad 45 let byl Aleš Čtvrtníček ve finále, kde ovšem podlehl svému soupeři v pěti setech.
Musíme pochválit velmi dobrou organizaci turnaje. Další turnaj série masters bude 28.02.2009 v Českých Budějovicích
Aktualizováno Úterý, 20 Leden 2009 10:29