Novinky na webu BRÜNNER SPORT CLUBU
Setkání na závěr sezóny
Čtvrtek, 10 Říjen 2013 11:07

Letní sezóna se chýlí ke konci a jako každý rok bychom se mohli sejít a poklábosit. Rozebrat co se komu přihodilo, kdo koho kde potkal a co zažil. Provedeme to ve čtvrtek 17. 10. 2013 od 19:00 v restauraci U ČÁPA na Obilním trhu. Přijít můžete samozřejmě i později, jak se kdo urve z práce nebo z tréninku.
Srdečně jsou zváni všichni. I ti, kteří se celý rok neukážou.

Půlmaraton Brno
Pondělí, 06 Květen 2013 08:40

Sobota 20. dubna se stala premiérovým dnem pro nás – Radka Janíčka, Luboše Vidláka a Aleše Čtvrtníčka. Jednoduše jsme se z rekreačních běžců přerodili do role pořadatelů. Napadlo nás to loni, někdy na podzim. Brno nemělo žádný typicky městský běh. Tak proč nezkusit zorganizovat půlmaraton. Nebudu popisovat všechny těžkosti a komplikace, které jsme zažili během příprav, jednak to asi nikoho moc nezajímá a druhak se na to budu snažit co nejdříve zapomenout. Každopádně se nám podařilo přitáhnout do města na náměstí Svobody skoro tisíc běžců. Že nezůstalo jen u organizování, ukázal Radek, který závod oběhl za 01:49:32.0. Junior Jan Janíček ve své premiéře dal 01:53:39.0. Já jsem si těsně před závodem přivodil výron v kotníku a tím pro mě jarní běžecká sezóna skončila.

Hervis Půlmaraton Praha
Pondělí, 08 Duben 2013 00:00
Hervis 1/2Maraton Praha

V sobotu 6. dubna 2013 se v Praze sešly tisíce lidí s chutí závodit na trati půlmaratonu. Mezi nimi také sestava „našich“. Bert Kaupa, Petra Macková, Radek Janíček, Jakub Čtvrtníček a Aleš Čtvrtníček. Podle hesla „Mládí vpřed“ se nejlepším časem prezentoval Jakub. Čas 01:35:31.97 při jeho premiérovém závodě na této distanci není vůbec špatný. Všichni jsme ale doběhli víceméně v pohodě.

Zima 2013
Čtvrtek, 31 Leden 2013 12:23

Tak jsme uprostřed zimy a vypadá to, že se nic neděje. Právě naopak! Zima2013Na Vojtově kempu v Benecku jsem se potkal jako obvykle s Toníčkem a neobvykle také se Ctiradem. Sněhu bylo dost, celý týden jsme trénovali jako o život. Ranní rozcvičkou počínaje a dojezdem ze třetí fáze už za tmy konče. Taková pohodička na horách to byla. Nabízí se ještě jedny běžky, psal mě Aleš Tvrzník, že pořádá kemp u něj. Je to v Jizerkách a celkem rád bych si je projel. Na podzim jsem tam už byl a je tam pohoda, dobrá parta a klid. Odkaz http://www.penzion-vital.cz/cz/idealni-zazemi-pro-milovniky-lyzovani. Je tam možnost přijet už v úterý 12. února. Pro případné zájemce mám v autě dvě místa volná.

V zimních měsících chodíme plavat do bazénu na Družstevní. Pondělí, středa, pátek a sobota. Ve všední dny kolem půl druhé máme sraz a podle toho jak se nám moc chce, plaveme hodinu až hodinu a půl. V sobotu si dáváme sraz v deset. Do oběda jsme doma. Kdo se chce přidat, tak může, výkonnostně nejsme nijak omezení, je to pro všechny schůdné.

1. března letíme za Vojtem na Mallorku a pak už bude jaro. Do té doby snad ještě nějaké zážitky přibudou

Víkend 8. – 9. září
Pondělí, 10 Září 2012 10:01

O víkendu se zase naplno závodilo. Skoro všichni známí se pustili do adrenalinové smršti. Petr Šmatera, Petr Korbička, Soňa Smržová, ti se vydali do Blanska na bajkové závody. Ve svých kategoriích zajeli velmi dobře a Korbička, Smržová si zajeli pro druhá místa v kategorii. Soňa i díky profesionální podpoře ze strany svého manžela Martina.
Další část se vydala do Prahy na noční desetikilometrový běh. Tam Radek, Bert, Honza a Vilma ve slušných časech oběhli trať. Nejlíp Radek za 0:47:38.
Martin Kollár a já jsme byli rozumnější a objeli jsme klasiku – Údolíčko. Sami dva, 155 km ve větru byla síla, aspoň tedy pro mě. Martin dojel svěží, já už míň. Ale počasí bylo krásné, seděli jsme u Leoše a plkali s ostatními cyklisty. Jeden z posledních krásných zářijových dnů.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

feed-image Odebírat RSS